Chystané plavby

Sportovní plavba Biograd - Dubrovník a zpět

Z Biogradu na Moru poplujeme co to dá bez zastávek přímo do Dubrovníku na jachtě Elan 45 Impression (2018). Počítejte s noční plavbou a hlídkami, vařením v náklonu a tréning správného trimování plachet včetně spinnakeru. Po odpočinku a nabrání sil do druhé půle vyrazíme směr sever do domovské maríny. Plavba je vhodná pro jachtaře, kteří chtějí nabýt zkušeností z delší přeplavby (v blízkosti břehu :-) ), sběrače námořních mil (naplujeme 300 - 400 nm) nebo aktivní nespavce. Bereme maximálně osm námořníků, kteří se pohodlně vejdou do čtyř kajut.

Termín: 11.-18.5.2019
Destinace: Biograd na Moru, Chorvatsko
Loď: Elan 45 Impression, r.v. 2018
Obsazenost: 3/8
Cena: Kč 10000/osoba
Cena zahrnuje:pronájem lodi, tranzitlog, kapitána, pojištění kauce, přístavní poplatky v Dubrovníku
Cena nezahrnuje: dopravu, jídlo, pohonné hmoty, případné přístavní poplatky mimo Dubrovník

 

Ostrovní geocaching

Na pobřeží a ostrovech je mnoho kešek přístupných jen lodí. Spojte dobrodružství námořní plavby se svojí vášní hledče pokladů a odlovte si je na této kačerské plavbě na kouzelných kykladských ostrovech. Poplujeme pohodlnou lodí Sun Odyssey 439 z Athén jihovýchodním směrem. Plavba je ovšem vhodná nejen pro náruživé hledače, které už omrzelo obyčejné chození na výlety, ale i pro milovníky moře, opalování, řeckého kulinářského umění a skvělých místních lidí. 

Destinace: Athény, Kyklady, Řecko
Loď: Sun Odyssey 439, r.v. 2012
Obsazenost: 2/8
Cena: Kč 11500/osoba
Cena zahrnuje: pronájem lodi, tranzitlog, kapitána, pojištění kauce
Cena nezahrnuje: dopravu, jídlo, pohonné hmoty, přístavní poplatky

 

Opáčko pro začínající kapitány

Ještě čekáš, až ti uschne inkoust na kapitánském průkazu a přemýšlíš, jak získat více zkušeností před prvním samostatným vyplutím? Nebo naopak utíráš z vybledlého průkazu průkazu prach, který se tam za léta nastřádal a lovíš v paměti ty správné skipperské postupy? Tahle plavba je přesně pro tebe!
Projdeme si základy ovládání lodi na motor, na plachty, připlouvání k molu i odplouvání, kotvení a vyvazování k bójím. Budeš se ptát a já budu odpovídat, předvádět a pak ty budeš trénovat.
Plavba je vhodná jak pro začínající kapitány, kteří chtějí získat více sebevědomí a zkušeností s ovládáním lodi tak pro kapitány s delší přestávkou na suchu k obnovení těch správných jachtařských návyků.

Termín: ?
Destinace: ?
Loď: ?
Obsazenost: ?/?
Cena: Kč ?/osoba
Cena zahrnuje: pronájem lodi, tranzitlog, kapitána, pojištění kauce
Cena nezahrnuje: dopravu, jídlo, pohonné hmoty, přístavní poplatky