Reference zákazníků

Na přelomu srpna a září jsme prožili krásnou plavbu na Jaderském moři v Chorvatsku. Díky kapitánovi Erikovi ,kterého jsme si najmuli,se nám podařil splnit si sen a vést mámořní jachtu.Vždy dobře připravený na další den a plavbu.Tímto chceme poděkovat Erikovi za krásnou plavbu, potažmo dovolenou.

Honza, Pavel, Pavel, Josef, staří páni ročník 1953; 12.10.2016

Erika jsme měli jako parta naprostých amatérů na naší dovolené v září 2016 na jachtě okolo Liparských ostrovů. Nejenže nás naučil základy jachtingu, ale byl také nesmírně přátelský, pohodový, pečlivý a vtipný, prostě perfektní společník a profík. Všem, ať již laikům tak i zkušenějším, jej můžeme jen a jen doporučit.

Karel Hadinec, H. Králové; 21.9.2016

Erika jsme využili jako safety skippera na regatě Seawolf Cup XIII. Ocenili jsme především jeho pečlivost, vyrovnanost a klid a nautickou odbornost. Dokázal bez obtíží komunikovat s diametrálně odlišnými typy lidí, kteří naši posádku tvořili. Po celou dobu jsme se na lodi cítili bezpečně, v pohodě, plavbu jsme si užili a ještě jsme se spoustu věcí naučili.

Honza L. a Hedvika Š, Praha; 22.12.2015

Letošní dovolenou jsme s manželem a přáteli strávili na Jadranu na sportovní jachtě pod vedením Erika Webra. Ocenili jsme jeho odpovědnost a zkušenosti. Plavba byla příjemná, přiměřeně dynamická a bezpečná. Doporučuji.

Lucie Z., Praha; 13.12.2015