Reference zákazníků

Profesionální přístup a nervy z oceli.

Jakub H., Pardubice; 15.10.2022

Velikonoční plavba pod vedením Erika po Jadranu se startem v Biograd na moru byla výborná. Erik měl vždy vše pod kontrolou, zažili jsme spolu i silný vítr a bez problému jsme vždy zaparkovali v marině, na kotvě či bójce.

Siegfried B., Horoměřice; 25.5.2022

Erik byl skvělý kapitán, průvodce, iniciátor výletů i člen party. Měli jsme v něj důvěru při řízení lodi, byl pozorný a zodpovědný. A nestěžoval si na rozvařené špagety

Kristýna F., Štítov; 13.9.2021

Letos jsme byli na Baltu a se skvělou lodí Dehler 38 jsme upluli 520 mil (Rujána-Karlskrona-Kodaň). Charter od Erika Webra nám klapl na jedničku (včetně dvou změn termínu kvůli COVIDu). Mohu doporučit!

Petr Hofman, Praha; 1.9.2021

Měli jsme Erika jako skippera na závod 19. ročníku Májová regata, kde jsme byli samí začátečníci a někteří dokonce poprvé na jachtě. Erik nás vedl velmi profesionálně, svědomitě a naučně. Zvládl to tak dobře, že nás začátečníky dovedl na skvělé 2. místo v kategorii závodu a ještě byla celý týden i sranda. Erik je super člověk a velmi ho doporučuji!

A. Klofáč, obchodní ředitel MORIS design; 3.5.2021

Eriku, díky za kluky a že jsi potvrdil, že jsem dobře vybral! Všichni tě chválili.

R. Klofáč, CEO MORIS design; 3.5.2021

Na přelomu srpna a září jsme prožili krásnou plavbu na Jaderském moři v Chorvatsku. Díky kapitánovi Erikovi ,kterého jsme si najmuli,se nám podařil splnit si sen a vést mámořní jachtu.Vždy dobře připravený na další den a plavbu.Tímto chceme poděkovat Erikovi za krásnou plavbu, potažmo dovolenou.

Honza, Pavel, Pavel, Josef, staří páni ročník 1953; 12.10.2016

Erika jsme měli jako parta naprostých amatérů na naší dovolené v září 2016 na jachtě okolo Liparských ostrovů. Nejenže nás naučil základy jachtingu, ale byl také nesmírně přátelský, pohodový, pečlivý a vtipný, prostě perfektní společník a profík. Všem, ať již laikům tak i zkušenějším, jej můžeme jen a jen doporučit.

Karel Hadinec, H. Králové; 21.9.2016

Erika jsme využili jako safety skippera na regatě Seawolf Cup XIII. Ocenili jsme především jeho pečlivost, vyrovnanost a klid a nautickou odbornost. Dokázal bez obtíží komunikovat s diametrálně odlišnými typy lidí, kteří naši posádku tvořili. Po celou dobu jsme se na lodi cítili bezpečně, v pohodě, plavbu jsme si užili a ještě jsme se spoustu věcí naučili.

Honza L. a Hedvika Š, Praha; 22.12.2015

Letošní dovolenou jsme s manželem a přáteli strávili na Jadranu na sportovní jachtě pod vedením Erika Webra. Ocenili jsme jeho odpovědnost a zkušenosti. Plavba byla příjemná, přiměřeně dynamická a bezpečná. Doporučuji.

Lucie Z., Praha; 13.12.2015